Rezerwacje

(+ 48) 601 650 567

(+ 48) 95 755 77 21

 

Pogoda

O nas

Gmina Lubniewice jest jedną z najmniejszych, lecz prężnie rozwijających się gmin województwa lubuskiego. Jej atutem jest specyficzny, uzdrowiskowy mikroklimat oraz dobre rozwinięta sfera usług turystycznych, które przyczyniły się do tego, że od lat Lubniewice zwane są TURYSTYCZNĄ PERŁĄ WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO. Malowniczo położone Lubniewice na przesmyku dzielącym dwa jeziora Lubiąż i Krajnik, pośród bezkresnych lasów od lat przyciągają rzesze turystów. To tutaj swój początek biorą liczne szlaki piesze i rowerowe, poprowadzone przez najatrakcyjniejsze przyrodniczo zakątki ziemi lubniewickiej jak Rezerwat Przyrody „Janie im. Włodzimierza Korsaka” czy Zespół Przyrodniczo–Krajobrazowy „Uroczysko Lubniewsko”. Barwna historia Gminy Lubniewice zapisała się na jej kartach licznymi zabytkami, z których najbardziej charakterystyczne są pałace – zarówno te położone w Lubniewicach jak i w Rogach, Jarnatowie czy Gliśnie. Miłośnicy spacerów w romantycznej scenerii z całą pewnością będą usatysfakcjonowani, jak i również miłośnicy sportów wodnych, rajdów przygodowych czy zwolennicy grzybobrania i wędkowania.

Dla miłośników koni nasza stadnina gwarantuje niepowtarzalną przygodę w siodle. Oferujemy nie tylko wypoczynek w siodle, ale również wycieczki bryczką, a zimową porą kuligi. Dla największych zapaleńców proponujemy szkółkę jazdy konnej, w której można nauczyć się nie tylko profesjonalnie jeździć, ale poznać wszystkie tajniki życia tych przepięknych stworzeń.

Rancho Frontczaka istnieje od 1994 roku. Panuje tu niepowtarzalny, swojski klimat oraz domowa atmosfera. Stadninę zamieszkuje 27 przepięknych koni, w tym kuc szetlandzki. Dysponujemy dwoma bryczkami oraz tramwajem konnym. Mamy również możliwość przewozu koni, a także oferujemy możliwość noclegu. Organizowaliśmy niejedną imprezę okolicznościową jak np. Hubertusy czy też wesela, dlatego posiadamy odpowiednie doświadczenie w tego typu uroczystościach.
Serdecznie zapraszamy!


 
 
 

 

 

 

Agroturystyka Rancho Frontczaka

TWOJE IDEALNE MIEJSCE DO WYPOCZYNKU I REKREACJI W PRZEPIĘKNIE USYTUOWANEJ MIEJSCOWOŚCI LUBNIEWICE. ZAUFAJ NAM!